Hurtownia Akwarystyczno - Terrarystyczna i Sklep Internetowy
Email Newsletter
Zapisz się na newslettera!
Zadaj pytanie

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Ile to jest?: − 1 = 3

O firmie

” EKILAP Dorota Jankowska ” jest dostawcą obsługującym sklepy zoologiczne, hurtownia zoologiczny i sklep internetowy. EKILAP to duża organizacja posiadająca kilka oddziałów. Na naszej internetowej stronie: świataqua.pl, możecie Państwo oglądać nasz ogromny wybór.

Dzięki hurtowemu skupowi od producentów i hodowców, jesteśmy w stanie zaoferować bardzo dobre warunki cenowe. Wraz z naszymi dostawcami z całego świata dbamy nie tylko o niskie ceny, ale również o wysoką jakość i przyjazne zwierzętom warunki transportu. Współpracujemy z siedmioma największymi firmami importowo-exportowymi z Europy, zajmującymi się rybami tropikalnymi i morskimi. Dysponujemy liczbą ponad 3000 akwariów pełnych różnego rodzaju rybek słodkowodnych, tropikalnych i morskich oraz gamą 7000 artykułów do ich hodowli – także w tej branży czyni nas to liderem na rynku w Polsce.

Kupując w firmie EKILAP nie jesteście Państwo zobowiązani do zakupu minimalnej ilości produktów. Decyzją samego klienta jest to, czy jego zakup dotyczy 1 ryby, czy też 100 ryb.

Posiadamy tez 100% pewność w stosunku do naszych produktów, gdyż znajdują się one wszystkie pod jednym dachem. Ryby są minimalne 4 tygodnie w kwarantana. EKILAP dąży do utrzymania optymalnych, osobistych relacji ze swoimi klientami i właśnie dlatego nasz zespół specjalistów jest do Państwa dyspozycji każdego dnia.

Dlaczego my?

– bezpiecznie zapakowane i sprawnie wysłane
– produkt jest w 100% nowy i oryginalny
– możliwość zwrotu towaru
– szybka dostawa
– możliwy odbiór osobisty
– szanujemy Twoją prywatność, zapewniamy dyskrecję